• 23.06.2026

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 23.06.2026

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🚢☀️ Rejs statkiem klasy 7b i 6b po cudownych jeziorach to idealny odpoczynek po długim roku szkolnym.

    🌊😎 Piękna pogoda, fantastyczne widoki to prawdziwa uczta dla oczu 👀✨, do tego świetne towarzystwo 🥰🤝 i dzień zaliczony, ufff. 😌⛵🌅💙

  • 19.06.2026

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🎭 19 czerwca 2026 r. odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Gala Finałowa XIII Powiatowego Dnia Talentu! ✨

    🎤 Na scenie zobaczyliśmy uczniów naszej szkoły, którzy z odwagą rozwijają swoje zainteresowania, prezentują artystyczne osiągnięcia i udowadniają, że marzenia zaczynają się od odkrywania własnych uzdolnień. 🌈⭐

    🏫 Naszą szkołę reprezentowali:

    🌟 Emilia Ekstowicz

    🌟 Filip Kurzedlak

    🌟 Letycja Wiszniewska

  • W dniach 16–19 czerwca klasa 8a uczestniczyła w biwaku klasowym w Ostrowie Pieckowskim.

    Uczniowie wybrali taką formę wypoczynku, aby jak najdłużej pobyć razem w ostatnich dniach nauki przed zmianą szkoły.

    Podczas pobytu nie zabrakło aktywności i świetnej zabawy! Ósmoklasiści uczestniczyli m.in. w paintballu laserowym 🔫, walcu na wodzie 🌊, Bubble Ball ⚽, podchodach , zabawach z balonami wodnymi 💦 oraz wspólnym ognisku 🔥

  • 18.06.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 18.06.2026

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🎓📚 Choć rok szkolny zbliża się do końca, to praca Samorządu Uczniowskiego jeszcze trwa.

    🗳️ W poniedziałek odbyły się wybory do nowego SU na rok szkolny 2026/2027, poprzedzone kampanią wyborczą. 📢 Po zgłoszeniu swoich kandydatur uczniowie przygotowali ulotki i plakaty zachęcające do głosowania właśnie na nich.

    Wyłoniony w drodze demokratycznych wyborów zarząd szkoły rozpocznie swoją pracę w nowym roku szkolnym. 🚀📖

    👏🎉 Gratulujemy!

  • 🧪📚 Ostatnie lekcje chemii klasy 7 poświęcały na utrwalanie wiadomości z całego roku szkolnego.

    Smaczne i ciekawe doświadczenie z cukrem pokazało, jakie ma on właściwości.

  • 17.06.2026

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    W dniu 17 czerwca uczniowie klasy 6a i 6b uczestniczyli w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ⛑️

    prowadzonych przez strażaków 👨‍🚒 z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Giżycku.

    Podczas zajęć przypomniano uczniom zasady bezpieczeństwa nad wodą oraz na drodze .Uczestnicy mieli również okazję przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomie. Na zakończenie strażacy zaprezentowali wóz strażacki 🚒 oraz opowiedzieli o swojej pracy .

    Były to bardzo ciekawe i pouczające zajęcia 📚✨, które pozwoliły zdobyć cenną wiedzę oraz praktyczne umiejętności mogące pomóc w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia .

  • 17.06.2026

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🍕🍦🌊 Zakończenie zajęć w wyjątkowej atmosferze! 🌊🍦🍕

    Uczniowie klasy 3b uczestniczący w grupowych zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne, prowadzonych przez psychologa szkolnego, podczas ostatniego spotkania wybrali się na wspólny spacer, pizzę oraz lody.

    Podczas spaceru dzieci udały się nad jezioro, gdzie mogły odpocząć, wyciszyć się i nacieszyć pięknem otaczającej przyrody. Przebywanie na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na samopoczucie, pomaga redukować napięcie i stres oraz poprawia koncentrację. Szczególnie kojący wpływ ma kontakt z wodą – obserwowanie fal i wsłuchiwanie się w dźwięki natury sprzyja relaksowi, wyciszeniu emocji oraz odzyskaniu wewnętrznej równowagi.

    Wspólnie spędzony czas był również okazją do rozmów, wzmacniania relacji koleżeńskich oraz rozwijania umiejętności społecznych zdobywanych podczas całorocznych zajęć. Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i wielu miłych chwil przy pizzy i lodach.

    Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, otwartość i aktywny udział w zajęciach przez cały rok szkolny. Życzymy bezpiecznych, radosnych i pełnych odpoczynku wakacji! ☀️😊

  • 03.06.2026

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    📸🏙️ Klasa 8c była na trzydniowej wycieczce w Warszawie 🇵🇱😊

    W programie wycieczki było: zwiedzanie Starego Miasta 🏛️, przejście „Trasą piłkarską” na Stadionie Narodowym ⚽🏟️, Muzeum Flipperów 🎮, Muzeum Narodowe 🖼️, Pałac Kultury i Nauki 🌆, warszawskie ZOO 🦁🐒, Wystawa Niewidomych 👣 i spacer po Łazienkach Królewskich 🌳🦚

  • 03.06.2026

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    W dniu dzisiejszym na hali MOSiR nasza reprezentacja dziewcząt z klasy szóstej sportowej wygrała półfinał wojewódzki w mini siatkówce „Moje Boisko Orlik 2012” 💪Pokonała Szkołę Podstawową z Białej Piskiej i Szkołę Podstawową nr 1 z Olecka i tym samym awansowała do Finału Wojewódzkiego🏐🏐

    Warmińsko - Mazurski Szkolny Związek Sportowy

    Siatkarskie Ośrodki Szkolne PZPS

    UKS "Czwórka Giżycko"

  • 02.06.2026

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🌞⛱️ Wakacje coraz bliżej, a my już się do nich przygotowujemy! 🚴‍♀️🏕️🌊

    O zasadach bezpiecznego wypoczynku rozmawialiśmy z panią policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku 👮‍♀️🚓

  • 02.06.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 02.06.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

  • 01.06.2026

    .........................................................................................................................................................................................................................

    🍕Klasa 1b z okazji Dnia Dziecka wybrała się na warsztaty robienia pizzy. 👨‍🍳

  • 29.05.2026

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🌲 Spotkanie z Panem Leśnikiem! 🌲

    W naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie – odwiedził nas niezwykły gość w zielonym mundurze!

    Klasy młodsze miały okazję poznać specyfikę pracy leśnika i dowiedzieć się, że dbanie o las to nie tylko zawód, ale prawdziwa misja. 🦉💚

    Nasi uczniowie przypomnieli sobie zasady zachowania w lesie oraz utrwalili wiedzę o leśnych mieszkańcach i ich zwyczajach.

    Kulminacyjnym punktem wizyty było przekazanie przepięknych, własnoręcznie wykonanych prac w ramach ogólnopolskiej akcji „Giga Laurka dla Leśnika”. 🎨💌 Dzieci włożyły w nie mnóstwo serca, dziękując w ten sposób za codzienną pracę. Serdecznie dziękujemy za wizytę i dzielenie się pasją. 🌳✨

  • 29.05.2026

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ✈️🧳 Wycieczka klasy 5A i 5B do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach była fascynującą lekcją w terenie! 🌍👨‍✈️👩‍✈️

    Uczniowie mieli wyjątkową okazję zajrzeć za kulisy pracy nowoczesnego lotniska i przekonać się, jak wygląda codzienne funkcjonowanie portu lotniczego. 😊

    🔹 Odprawa i bezpieczeństwo

    Piątoklasiści przeszli pełną procedurę kontroli bezpieczeństwa 🚨🛂 i dowiedzieli się, czego nie wolno wnosić na pokład samolotu. ✈️

    🔹 Zwiedzanie terminala

    Uczniowie odwiedzili halę odlotów i przylotów 🛄, obserwowali system sortowania bagażu oraz pracę personelu naziemnego. 👷‍♂️📦

    🔹 Lotniskowa Straż Pożarna 🚒🔥

    Największe emocje wzbudził pokaz gigantycznych wozów strażackich oraz wizyta w jednostce ratowniczej. Uczniowie mogli z bliska zobaczyć specjalistyczny sprzęt używany podczas akcji ratunkowych. Ogromne zainteresowanie wzbudziła także praca sokolnika 🦅, który dba o bezpieczeństwo samolotów, płosząc dzikie zwierzęta z terenu lotniska.

    Ta niezwykła wycieczka pokazała uczniom, jak skomplikowaną logistyką jest transport lotniczy oraz jak wiele osób współpracuje, aby samoloty mogły bezpiecznie startować i lądować. ✈️🤝

    📸 Na zakończenie nie zabrakło wspólnego pamiątkowego zdjęcia na tle nowoczesnego terminala. Kto wie — być może wśród naszych uczniów są przyszli piloci, stewardessy lub pracownicy lotniska! 👨‍✈️👩‍✈️💙

  • 26.05.2026

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    26 maja kl. IVa uczestniczyła w 🚌wyjeździe integracyjno- edukacyjnym do Ełku.

    Podczas warsztatów „ Kolej na Klocki” 🧩uczniowie rozwijali logiczne myślenie i kreatywność, budując z klocków LEGO m.in. roboty 🦾🦿, które później brały udział w emocjonujących walkach.

    Tworzyli także filmy 🎬 metodą poklatkową oraz fortece 🏰z gigantycznych klocków.

    Wiele emocji dostarczyła gra laserowa w Laser Tag. Dodatkowe atrakcje: 🎳bilard 🎱, tenis stołowy 🏓, dart, cymbergaj🥏, sprzyjały integracji klasy oraz budowaniu relacji.

    🍀To był dzień pełen radości, zabawy i wspólnych doświadczeń.

  • 26.05.2026

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 26.05.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🚴‍♂️Rowerowy Maj w Czwóreczce! 🚴‍♀️

    Klasy 4a, 5a i 5b uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli KPP w Giżycku 👮‍♂️👮‍♀️.

    Zajęcia odbyły się w ramach kampanii „Rowerowy Maj” 🚲, promującej bezpieczną jazdę rowerem oraz zasady bezpieczeństwa na drodze .

  • 24.05.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    📚✨ W dniach 20-21 maja odbył się Konkurs Pięknego Czytania ✨📚

    W kategoriach wiekowych klas 1-4 i 5-8 🏆

    Mistrzem klas pierwszych została — Aniela Tarasewicz 👏

    Klas drugich — Nina Czajkowska 👏

    Klas trzecich — Aniela Wagner 👏

    Klas czwartych — Valeryia Fedoruk 👏

    Klas szóstych — Letycja Wiszniewska 👏

    Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział ❤️ oraz paniom M. Ostrowskiej, M. Wójcik i E. Brant 🌷📖

  • 20.05.2026

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🐝🍯 Dzień Pszczoły w naszej szkole 🍯🐝

    Dzień Pszczoły w naszej szkole był bardzo ciekawy i pełen atrakcji. Z tej okazji klasy trzecie odwiedził pszczelarz, który opowiedział o swojej pracy oraz o życiu pszczół. Dowiedzieliśmy się, jak ważne są pszczoły dla przyrody i ludzi, ponieważ zapylają rośliny i pomagają w produkcji żywności.

    Pszczelarz pokazał nam specjalny strój ochronny, narzędzia potrzebne do pracy oraz prawdziwy ul. Mogliśmy również zobaczyć i dotykać plastry miodu, co było dla wszystkich bardzo interesujące. Dowiedzieliśmy się także, jak powstaje miód i jak wygląda codzienna praca pszczelarza. Największą atrakcją była degustacja różnych rodzajów miodu, które wszystkim bardzo smakowały.

    Podczas spotkania rozwiązywaliśmy różne zadania, quizy i zagadki związane z pszczołami. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę i nauczyć się wielu nowych ciekawostek o tych pożytecznych owadach. 📚💡 Nauczyliśmy się również, jak dbać o pszczoły i dlaczego nie wolno niszczyć ich środowiska. 🌍💛

    To był bardzo interesujący dzień, dzięki któremu zdobyliśmy wiele nowych wiadomości i jeszcze bardziej doceniliśmy pracę pszczelarzy oraz znaczenie pszczół w naszym życiu. 🐝❤️🍯

  • 20.05.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    📸 KONKURS FOTOGRAFICZNY „MÓJ BOHATER” 📸

    Drodzy Uczniowie!

    Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt.

    „Mój bohater” – portret środowiskowy rodzica przy pracy.

    Celem konkursu jest pokazanie, jak ważna i ciekawa jest praca naszych rodziców oraz dostrzeżenie ich codziennego wysiłku i zaangażowania.

    📷 Zadanie konkursowe:

    Wykonaj zdjęcie przedstawiające swojego rodzica lub opiekuna podczas wykonywania pracy zawodowej. Fotografia powinna ukazywać charakter pracy, miejsce oraz atmosferę wykonywanego zawodu.

    👧🧒 Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1–3 oraz 4–8.

    📅 Termin oddawania prac: 12.06.2026 r.

    📩 Zdjęcia należy przesłać na adres e-mail: ewelina.jaszcz@sp4.gizycko.pl, w wiadomości należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

    🏆 Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na terenie szkoły oraz stronie szkoły.

    Zachęcam do udziału i życzę wielu kreatywnych pomysłów!

    Organizator konkursu,

    Ewelina Jaszcz

    Zasady konkursu

    1. Zadaniem uczestnika jest wykonanie fotografii przedstawiającej rodzica lub opiekuna podczas wykonywania pracy zawodowej.

    2. Zdjęcie powinno przedstawiać tzw. portret środowiskowy, ukazujący osobę w miejscu pracy lub podczas wykonywania obowiązków zawodowych.

    3. Każdy uczestnik może zgłosić 2 zdjęcia.

    4. Fotografia może zostać wykonana aparatem fotograficznym lub telefonem.

    5. Zdjęcie powinno być wykonane samodzielnie przez ucznia.

    6. Uczestnik zgłaszający pracę oświadcza, że posiada zgodę osoby fotografowanej na wykonanie oraz wykorzystanie zdjęcia.

    7. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu (Regulamin dostępny u organizatora, sala 1).

  • 20.05.2026

    ..............................................................................................................................................................................

    Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka

    🚒 20 maja 2026 r. uczniowie klasy 5b ,4b i 5a uczestniczyli w Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka 👨‍🚒🔥, które odbyły się w Giżycku 📍. Było to niezwykle ciekawe i pełne atrakcji wydarzenie 🎉, podczas którego mogliśmy z bliska poznać pracę strażaków oraz innych służb ratowniczych ⛑️.

    Podczas festynu 🎪 uczniowie oglądali nowoczesne samochody pożarnicze oraz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w akcjach ratowniczych 🧯. Duże zainteresowanie wzbudziły pokazy ratownictwa specjalistycznego 👨‍🚒, podczas których strażacy prezentowali swoje umiejętności 💪 i sposoby działania w sytuacjach zagrożenia ⚠️.

    Uczniowie mieli również okazję uczestniczyć w nauce udzielania pierwszej pomocy ❤️‍🩹, co było bardzo wartościowym doświadczeniem 🩺. Dużą atrakcją okazały się gogle VR 🥽, dzięki którym można było wirtualnie przenieść się do świata strażackich działań ratowniczych 🌍🚒.

    Nie zabrakło także atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci 👧🧒 – dmuchańców 🎈 oraz konkurencji strażackich 🚒🏅, które dostarczyły wszystkim wiele radości 😄 i pozytywnych emocji ✨. Uczniowie z zainteresowaniem rozmawiali ze strażakami 👨‍🚒 i poznawali specyfikę ich odpowiedzialnej służby 👏.

  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 18.05.2026

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    „W ślad za Andersem… Droga na Monte Cassino”

    🇵🇱📚 W dniu 18 maja odbyła się lekcja online 💻 prowadzona przez pracownika Instytutu Pamięci Narodowej - Delegatura w Olsztynie, pt: „W ślad za Andersem… Droga na Monte Cassino”

    🎖️ W trakcie spotkania omówiono formowanie Armii Polskiej w ZSRS, jej ewakuację, szlak bojowy oraz udział żołnierzy w walkach o Monte Cassino. 🇵🇱

    📖 Lekcja przybliżyła trudną drogę polskich żołnierzy do odzyskania niepodległości i była cenną okazją do pogłębienia wiedzy historycznej.

  • 18.05.2026

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    „Kiermasz Różnorodności”

    🎉🍰 W dniu dzisiejszym, tj. 18 maja, klasy 6a, 6b, 7b oraz Samorząd Uczniowski przygotowały „Kiermasz Różnorodności” , który odbył się podczas długich przerw na I piętrze.

    🍭 Stoiska oferowały mnóstwo słodkości oraz innych przysmaków lubianych przez dzieci, a każdy kupujący mógł coś znaleźć dla siebie — zarówno do zjedzenia na miejscu 🍩, jak i na wynos 🛍️.

    Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem i przebiegał w miłej, radosnej atmosferze 🎶✨ przy słodkim aromacie świeżo upieczonych ciast 🎂, ciasteczek 🍪 oraz babeczek 🧁

  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🎨 Z przyjemnością informujemy, że w konkursie plastycznym, pt: „Kim chcę zostać w przyszłości” 🧑‍🚒👩‍⚕️👨‍🏫 najwyższe miejsca zdobyli. 🏆

    📚 W poziomie klas I- III:

    🥇 I miejsce - Maria Kawińska,

    🥈 II miejsce- Szymon Suchodolski.

    📖 W poziomie klas IV- VIII:

    🥇 I miejsce - Aleksandra Brudzyńska,

    🥈 II miejsce- Maja Sztutas i Mikołaj Madej.

    🥉 III miejsce - Nikola Gołębiewska i Valeryia Fedoruk.

    👏 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy ! 🎉

  • 🕵️‍♀️📚 „Polowanie na błędy ortograficzne” w klasie 3a!

    Podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych uczniowie zamienili się w prawdziwych łowców błędów ✏️🔎

  • 13.05.2026

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 12.05.2026
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 11.05.2026
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🎉🍰 Już wkrótce w naszej szkole zrobi się naprawdę pysznie! 🍪🧁

    Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na

    🎊 KIERMASZ SŁODKOŚCI I RÓŻNORODNOŚCI – przygotowany przez uczniów klas 6 B,7B, 6 A i SU. 🍩🍰🥮

    📅 Kiedy? 18.05.2026 r. (poniedziałek)

    🕚 Godzina: 11:00

    📍 Gdzie? Korytarz I piętra

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    📚✍️ Przed naszymi ósmoklasistami ważne dni!

    W dniach 11–13 maja 2026 r. odbędą się egzaminy ósmoklasisty 📝

    📖 11.05.2026 r. – język polski

    ➗ 12.05.2026 r. – matematyka

    🇬🇧 13.05.2026 r. – język angielski

    Życzymy wszystkim uczniom powodzenia, spokoju, wiary we własne możliwości oraz jak najlepszych wyników 🍀😊

    Pamiętajcie:

    ✅ przyjdźcie do szkoły o godz 8.30

    ✅ zabierzcie wymagane przybory,

    ✅ zadbajcie o odpoczynek i dobre nastawienie 😴💧

    Trzymamy za Was kciuki! 💙💛

    Powodzenia! 💪📚✨

  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🎬🌟 Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w konkursie „Mapa Marzeń – Mój Zawodowy GPS”! Pokaż swoją pasję, kreatywność i opowiedz o swoich planach na przyszłość 🎥💡

  • ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🏅✨ Klasa 4b miała wyjątkową okazję spotkać się z Mateuszem Strupińskim.

    Było to bardzo cenne i inspirujące spotkanie, podczas którego uczniowie rozmawiali o sporcie, codziennej pracy nad sobą, a także o tym, jak radzić sobie z porażkami i cieszyć się sukcesami. 💪😊

    🎤 Gość opowiedział o swojej sportowej drodze, podkreślając, że zarówno wygrane, jak i trudniejsze momenty są ważną częścią rozwoju. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali historii i chętnie zadawali pytania. 👏📚

    🌟 Spotkanie było pełne motywacji, pozytywnej energii i wartościowych wskazówek na przyszłość. 🚀😊

  • -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Klasa 6a odwiedziła Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Spytkowie

    Wzięła udział w warsztatach o segregacji odpadów. Dowiedzieliśmy się, że bioodpady to nie śmieci, lecz surowiec, z którego powstaje „Żyźniak” – wartościowy nawóz organiczny! ♻️

    Nasza wizyta była pełna kreatywności. Uczniowie:

    🌶️ samodzielnie sadzili paprykę,

    ✨ tworzyli bransoletki i zakładki do książek,

    🖼️ wyczarowali ekologiczne obrazy.

    Wracamy z głowami pełnymi wiedzy i własnoręcznie wykonanymi pamiątkami. To była świetna lekcja ekologii w praktyce! 🌍💚

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🚴‍♀️ Rowerowy Maj w naszej szkole!

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Wizyta klasy 4 b w Zakladzie Aktywności Zawodowej , poznanie zawodów🔧🧵

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • ------------------------------------------------------------------------------------

    29.04.2026 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji obchodów uchwalenia konstytucji 3 maja.

  • -------------------------------------------------------------------------------------

    🌳22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi 🌏

    Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Zainwestuj w nasza planetę”.🌱🌏🌱

    Wyniki konkursu:

    🥇 I miejsce- Nikola Kacprowska z kl.VI

    🥈II miejsce- Aleksandra Brudzyńska z kl. VI

    🥉 III miejsce- Hanna Fuk z kl. VI i Aleksander Jankuniec z kl. IV

    Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom 👏 👏

    Wasze prace pokazały, jak ważna jest troska o środowisko i jak wiele możemy zrobić dla naszej planety 🌱🌏🌱

    🍀Inwestujmy w naszą planetę każdego dnia🍀

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    W niedzielę 26 kwietnia 2026 zakończyły się Rozgrywki w mini siatkówkęKinder Joy of moving

    Uczniowie i uczennicę naszej szkoły, uczęszczający do klas sportowych zaprezentowali się wyśmienicie 💪💪Aleks Tam, Ignacy Dawsiewicz i Michał Brudzyński zdobyli brązowy medal i tym samym awansowali do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku lipca w Gliwicach, Nikola Kurasz, Maja Gajewniak, Maja Dzikowska, Oliwia Matuszewska i Letycja Wiszniewska zajęły V miejsce w województwie ( na 46 startujących drużyn). W finale wojewódzkim zagrali również Maks Czetyrbok , Mateusz Borys i Bartosz Ostrowski, którzy uplasowali się na ósmym miejscu.

    Gratulacje dla wszystkich👏👏

    Siatkarskie Ośrodki Szkolne PZPS

    UKS "Czwórka Giżycko"

    Miasto Giżycko

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    24 kwietnia 2026 odbyła się Wiosenna Spartakiada Sportowa w kategorii klas 4- 6.

    Celem imprezy było propagowanie aktywności ruchowej, stosowanie zasady fair play, nabywanie umiejętności wygrywania i przegrywania, czerpanie radości z udziału w zawodach, współpracy w zespołach i zdrowych nawyków.

    Niemal 120 uczniów klas 4 - 6 wykonało wspólną rozgrzewkę, a następnie przystąpiło do udziału w poszczególnych konkurencjach. Nad właściwym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowawcy, nauczyciele uczący w tych klasach oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

    Impreza zakończyła się podsumowaniem wyników, wręczeniem dyplomów poszczególnym klasom oraz musów owocowych ufundowanych przez Radę Rodziców wszystkim uczestnikom zawodów.

    Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, który przyniósł wiele emocji.

    Nauczyciele wychowania fizycznego.

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Z tej okazji członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody aktywnie włączyli się w działania na rzecz naszej planety 💚♻️

    Uczniowie przygotowali i rozwiesili plakaty zachęcające do oszczędzania energii ⚡🌿, a także zorganizowali gry i zabawy edukacyjne, które w ciekawy sposób przybliżyły tematykę ekologiczną 🌏🎲

    Najlepsi znawcy ekologii zostali nagrodzeni ciekawymi upominkami 🎁👏

    Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne dbanie o naszą Ziemię! 🌍💚

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    W dniu 21.04.2026 r. uczniowie klas ósmych mieli okazję przyjrzeć się, jak wyglądają zajęcia w klasach mundurowych 👮‍♂️🪖 przygotowujących do przyszłej służby w zawodach takich jak żołnierz, policjant czy strażnik graniczny.

    Podczas wizyty uczestniczyli w różnorodnych ćwiczeniach, obejmujących m.in.:

    🚑 udzielanie pierwszej pomocy w przypadku urazów,

    🎯 zasady strzelania i celowania z wykorzystaniem UST Cyklop,

    🖥️ strzelanie na symulatorze Śnieżnik,

    🔧 poznanie budowy oraz zasady działania karabinka,

    🧩 składanie i rozkładanie broni,

    🏹 naukę postaw strzeleckich,

    🎮 strzelanie sytuacyjne z wykorzystaniem ASG.

    Było to cenne doświadczenie, które pozwoliło uczniom poszerzyć swoją wiedzę oraz lepiej poznać specyfikę służb mundurowych 💪🇵🇱

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Dziś było pysznie, kolorowo i bardzo kreatywnie! 🧇

    Uczniowie klasy IVa wzięli udział w warsztatach kulinarnych w pracowni Juszkiewicz & Baryga, gdzie zamienili się w prawdziwych, młodych kucharzy👨‍🍳👩‍🍳

    Na stołach królowały własnoręcznie przygotowane, kolorowe z mnóstwem smakowitych dodatków gofry 🍐 🍓🍒🍇🍌

    Zaangażowanie? 100%! Uśmiechy ? Jeszcze więcej!😃

    Kto wie … może właśnie wśród młodych kucharzy jest przyszły MasterChef? 👩‍🍳👨‍🍳

  • --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    🌿🌼 KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I–III 🌼🌿

    Zapraszamy wszystkich uczniów klas I–III do udziału w wyjątkowym konkursie przyrodniczym! 🌍🍃

    🎯 Cele konkursu:

    🌱 uwrażliwienie na piękno otaczającego świata

    🌿 poznanie różnych gatunków roślin oraz ich klasyfikacja i umieszczenie w zielniku

    📌 Warunki uczestnictwa:

    ✅ przygotowanie pracy pt. „Przyroda mojej małej Ojczyzny – najciekawszy zielnik”

    📅 termin oddania pracy: 22.05.2026 r.(sala 301 lub 303)

    👤 praca indywidualna, podpisana imieniem, nazwiskiem oraz klasą

    📖 format, liczba stron i roślin – dowolne

    ⚠️ w zielniku nie mogą znaleźć się rośliny chronione ani pochodzące z terenów objętych ochroną

    🏆 Rozstrzygnięcie konkursu:

    📅 26.05.2026 r.

    🥇🥈🥉 nagrody za I, II i III miejsce

    📜 każdy uczestnik otrzyma dyplom

    💡 Życzymy wszystkim uczestnikom wielu kreatywnych pomysłów i sukcesów! 🌟🌸

    👩‍🏫 Koordynatorki konkursu:

    p. Agnieszka Kulesza

    p. Wioletta Bujnowska

    🌷 Do dzieła – odkrywajcie piękno natury! 🌷

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    130 uczniów klas I - III wzięło dzisiaj udział w Wiosennej Spartakiadzie Sportowej. Celem imprezy było propagowanie aktywności fizycznej, współpracy w zespole, pomocy i wzajemnego wsparcia. Uczniowie, którzy nie mogli aktywnie uczestniczyć w zabawach kibicowali zawodnikom. Impreza rozpoczęła się wspólną rozgrzewką, po której nastąpił podział na drużyny i realizacja zaplanowanych konkurencji. W dzisiejszych zawodach wszyscy uczestnicy mogli czuć się zwycięzcami i dobrze się bawić. Po zakończeniu wszyscy otrzymali zdrowe przekąski ufundowane przez Radę Rodziców, a klasy dyplomy uczestnictwa. Powyższe działania wpisują się w treści programu Trzymaj Formę.

    Dziękujemy - n-le w f.

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła 6 miejsce w województwie warmińsko-mazurskim.

    W dniu dzisiejszym w Ostródzie odbyły się finały województwa w mini siatkówce. Uczniowie naszej szkoły, chociaż dopiero od roku uprawiają siatkówkę zostali szóstą drużyną Warmi i Mazur😄gratulacje👏👏

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    📅 15 kwietnia klasa 8a spotkała się z przedstawicielem II Liceum Ogólnokształcącego w Giżycku 🎓

    Podczas spotkania młodzież zapoznała się z ofertą edukacyjną placówki na rok szkolny 2026/2027

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Drogie Uczennice i Uczniowie klas I–III! 🌲🦉

    Czy wiecie, kto dba o to, by lasy były zdrowe, zwierzęta bezpieczne, a drzewa rosły wysoko do nieba? 🌳✨

    To nasi wspaniali Leśnicy! 💚👮‍♂️

    Zapraszamy Was do udziału w ogólnopolskiej akcji tworzenia Giga Laurki. 🎨💌

    Waszym zadaniem jest przygotowanie pięknej pracy plastycznej, która pokaże magię lasu i wdzięczność dla jego opiekunów. 🦌🍄

    Przygotujcie własnoręcznie narysowane ilustracje lasu i jego mieszkańców lub starannie pokolorowane kolorowanki o tematyce przyrodniczej. 🖍️🦊🐾

  • 📅 14 kwietnia klasy 2a,4b ,5b i 7b uczestniczyły w niezwykle ważnym i ciekawym spotkaniu z 10 Patrolem Saperskim 💣👨‍🚒

    Tematem zajęć były niewybuchy i niewypały – uczniowie dowiedzieli się, jak je rozpoznawać oraz jak należy się zachować w przypadku ich znalezienia ⚠️🛑

    Dziękujemy za cenną lekcję bezpieczeństwa i przekazaną wiedzę!

  • 📢 Dnia 13 kwietnia odbyła się lekcja online prowadzona przez pracownika Instytutu Pamięci Narodowej - Delegatura w Olsztynie, pt: Wokół Katynia. Kłamstwo katyńskie. 🇵🇱
    🎓 W trakcie spotkania omówiono najważniejsze zagadnienia związane ze zbrodnią katyńską, w tym okoliczności odkrycia dołów śmierci, genezę kłamstwa katyńskiego oraz mechanizmy sowieckiej mistyfikacji.
    🕯️ Poruszono również temat wieloletniej walki o ujawnienie prawdy i przywrócenie pamięci o ofiarach.
  • 📐 Matematyczna sobota w Czwóreczce ➗

    11 kwietnia uczniowie klas ósmych SP4 wzięli udział w Maratonie Matematycznym w ramach powtórek przed egzaminem. 📚🧠

    Każdy pracował we własnym tempie i w wybranym przez siebie miejscu. ⏱️🪑

    Był również czas na coś smacznego 🍪, gimnastykę umysłu 🤯 i minikonkurs 🏆

  • 📢 Ważna informacja dla Rodziców i Kandydatów 📢

    Dnia 13 kwietnia 2026 r. na drzwiach frontowych szkoły wywieszono listy:

    ✅ zakwalifikowanych

    ❌ niezakwalifikowanych kandydatów na rok szkolny 2026/2027 do:

    🎓 klasy pierwszej o profilu ogólnym

    🏊‍♂️⚽ klasy pierwszej o profilu sportowym (pływanie i piłka nożna)

    📅 Od 14 do 16 kwietnia 2026 r.

    Rodzice kandydatów zakwalifikowanych proszeni są o dostarczenie do sekretariatu szkoły dokumentu potwierdzającego wolę przyjęcia dziecka do naszej placówki.

    📄 Dokument dostępny jest:

    ➡️ na stronie szkoły: [www.czworeczka.pl](http://www.czworeczka.pl)

    ➡️ bezpośrednio w placówce (do pobrania i wypełnienia)

    Z wyrazami szacunku,

    Komisja Rekrutacyjna

  • 🌍🎨 Zapraszamy uczniów klas IV- VIII do udziału w szkolnym konkursie plastycznym organizowanym w ramach Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia. 🌱

    “Zainwestuj w naszą planetę”- to hasło przewodnie tegorocznego Dnia Ziemi. 🌎💚

    1.Cele konkursu:

    • rozbudzanie zainteresowania otaczającym światem i jego problemami, 🌿

    • kształtowanie postaw proekologicznych, ♻️

    • rozbudzanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska, 🌍

    • nawiązanie do obchodów Światowego Dnia Ziemi, 🌎

    • uwrażliwianie na piękno przyrody, 🌸

    • rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności. 🎨✨

    2.Zadaniem konkursowym jest wykonanie plakatu w formacie A1 lub A2 dotyczącego obchodów Dnia Ziemi.

    • technika wykonania pracy - dowolna, 🖌️

    • każda praca musi zawierać hasło promujące tegoroczny Dzień Ziemi – “Zainwestuj w naszą planetę”, 🌱

    • termin dostarczania prac- do 20.04.2026r. do sali 205. 📅

    3. Pracę należy podpisać na odwrocie, podając imię i nazwisko oraz klasę. ✍️

    4. Ocena

    • oceny prac konkursowych dokona komisja, biorąc pod uwagę: pomysłowość ujęcia tematu, zachowanie funkcji i cech plakatu, koncepcję oraz kompozycję, czytelność przekazu, a także walory artystyczne. 🏆

    🌿 Zachęcamy do udziału w konkursie. 🌿

    Nauczyciele biologii i geografii.

  • ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 💝💝💝 Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję WIELKANOCNA PALMA.

    🌿🌿🌿🌿🌿

    Wszystkie palmy były oryginalne oraz niepowtarzalne i cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców parafii Ducha Świętego Pocieszyciela. Pozyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły. 🌺🏊⛹️‍♂️🏆🖌️🌺 Koordynatorzy akcji: Danuta Borawska, Agnieszka Ożga-Bobowska

  • 💙 Razem dla autyzmu! 💙

    Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

    z radością zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do udziału w XI Marszobiegu dla Autyzmu, który odbędzie się 📅 11 kwietnia 2026 r. w Giżycku!

    To wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu to nie tylko aktywność fizyczna 🏃‍♀️🏃‍♂️, ale przede wszystkim okazja do okazania wsparcia, zrozumienia i solidarności 🤝💙

    🎈 W programie m.in.:

    ✔️ wspólny marsz i bieg

    ✔️ atrakcje dla dzieci i rodzin 🎨🎉

    ✔️ spotkania ze specjalistami

    ✔️ integracja i dobra zabawa! 😊

    Załóż coś niebieskiego 💙 i dołącz do nas – pokażmy, że razem możemy więcej!

    📍 Start: Pasaż Portowy przy fontannie

    ⏰ Godzina: 11:00

    Niech nasza obecność będzie wyrazem wsparcia dla osób w spektrum autyzmu 🌈

  • Z ogromną radością ogłaszamy zwycięzców V edycji konkursu powiatowego zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 🎉💙

    Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie prac, które przybliżają nam temat akceptacji i zrozumienia różnorodności 🤝🌈

  • Z przyjemnością informujemy 😊, że uczniowie klas 1-3 wzięli udział w świetlicowym konkursie plastycznym na “Najpiękniejszą pisankę” 🐣 i tworząc prace wykazali się pomysłowością 🎨, różnorodnością technik oraz ogromem włożonego wysiłku 💪.

    Zwycięskie prace wyróżniały się niezwykłą precyzją ✨, bogactwem kolorów 🌈, oryginalnym podejściem do tradycji oraz wyjątkowym zmysłem estetycznym 👏. Zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami 📜 i drobnymi upominkami 🎁, które umilą oczekiwanie na święta 🐣.

    Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie ❤️ i gratulujemy talentu 🌟! Wielkie brawa dla wszystkich 👏👏👏. Wasze prace sprawiły, że w naszej świetlicy zagościła prawdziwa, świąteczna atmosfera 🐣🐥

  • Z ogromną radością informujemy, że dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej i Wielkim Sercom Darczyńców ❤️ udało się sfinalizować akcję szkolną “ Rozświetl dziecięce serca - podaruj PROMYK radości” ✨ na rzecz Hospicjum Domowego “ PROMYK”. Zebrane dary 🎁 umożliwiły stworzenie 17 spersonalizowanych paczek, które zostały skomponowane z myślą o potrzebach podopiecznych.

    Składamy najserdeczniejsze podziękowania 💐 wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia. WASZA POMOC MA MOC 💪 i oznacza więcej niż wsparcie materialne - to sygnał dla chorych i ich rodzin, że nie są sami w trudnych chwilach. 🤝

    Dziękujemy, że jesteście “Promykiem” nadziei! 🌟

    Sprawiajmy, aby ten “Promyk” za każdym razem świecił jaśniej! ✨

    Koordynatorzy - p. Iwona Jarosz i p. Anna Czechowska- wychowawczynie świetlicy, p. Ewa Sylwestrzak z ramienia Rady Rodziców.

  • 🚴‍♂️ Fajny występ naszej reprezentacji w miejskim etapie Turnieju BRD! 🏆✨

    Uczniowie SP4 w Giżycku stanęli na drugim stopniu podium 🥈, udowadniając, że przepisy ruchu drogowego mają w małym palcu 🚦👏

    🚴‍♀️ Skład naszej rowerowej ekipy:

    🚴 Filip Gorgosz

    🚴 Oliwier Szukiełowicz

    🚴 Kamil Gabrysiak

    • 24 marca w naszej szkole odbyła się lekcja online z okazji Dnia Pamięci Polaków Ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.

      👤 Zajęcia poprowadził pracownik Instytutu Pamięci Narodowej – Delegatura w Olsztynie.

      📖 Tematem spotkania byli „Dyplomaci nadziei – Sławik, Romer i Grupa Ładosia”. W trakcie lekcji omówiono działania Polaków ratujących Żydów w czasie II wojny światowej.

      Podkreślono znaczenie i siłę dyplomacji w niesieniu pomocy 🤝, a także przedstawiono różne formy współpracy i wsparcia podejmowane w tamtym okresie.

    • Już jdziśaj zmieniamy III piętro w świąteczną krainę! 🐣🌷✨ Zapraszamy uczniów i nauczycieli na wyjątkowy kiermasz. 🧺🐰😊

      Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup gier i akcesoriów do zabawy na przerwach! 🎲🎯🎉

    • Zapraszamy, to już jutro😄

    • 📅 19 marca w klasach ósmych odbyło się spotkanie z Panem Marcinem Pietrukaniec z Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku 🎓💻

      Nasz gość przedstawił młodzieży ofertę edukacyjną placówki na rok szkolny 2026/2027, przybliżając kierunki kształcenia oraz możliwości rozwoju 🚀

      Dziękujemy za przybycie, wprowadzenie dobrego humoru 😊 oraz wartościową część merytoryczną 💐

    • Z ogromną radością informujemy o zakończeniu wyjątkowej akcji 💙✨, w ramach której przygotowano aż 69 własnoręcznie wykonanych kartek 🎨💌
      Te małe dzieła sztuki trafią do podopiecznych Hospicjum Domowego PROMYK w Giżycku 🤍
      Każda z kartek jest unikatowa – pełna kolorów 🌈, ciepła i pozytywnej energii 😊, która ma nieść otuchę i wywołać uśmiech u tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
    • 🎨🏃‍♂️ Żyj sportowo i zdrowo! 🍎💪

      W dniach 9–13 marca 2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla klas 1–3 pod hasłem „Żyj sportowo i zdrowo!”.

      Mali artyści wykazali się ogromną kreatywnością 🎉, tworząc prace promujące aktywność fizyczną oraz zdrowe nawyki 🥦🚴‍♀️.

      Autorzy najciekawszych i najbardziej pomysłowych prac zostali uhonorowani dyplomami 📜 oraz nagrodami rzeczowymi 🎁, które pomogą im w dalszym rozwijaniu talentu i wyobraźni.

      W ramach podziękowania za zaangażowanie ❤️ wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne, świąteczne upominki 🎀.

      Serdecznie dziękujemy sponsorowi nagród – Spółdzielni Uczniowskiej „Pszczółka” 🐝 – za wsparcie młodych artystów!

  • 🧦🌈 Dzień Skarpetki Nie Do Pary w naszej szkole! 🌈🧦.

    Dzisiaj w naszych korytarzach było wyjątkowo kolorowo i... nie do pary! Wszystko za sprawą Światowego Dnia Zespołu Downa, który uczciliśmy zakładając dwie różne skarpetki.

    Dlaczego to robimy? To prosty, ale silny gest solidarności, akceptacji i wsparcia dla osób z Zespołem Downa oraz ich rodzin. Pokazujemy, że bycie „innym” jest piękne i wzbogaca nasz świat!

  •  

     

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  • Formularze

    • 25kwi
    • 25kwi
        • Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w piłce Siatkowej.

          W dniu dzisiejszym, w Kętrzynie reprezentacja naszej szkoły w piłce Siatkowej w kategorii „4” - rocznik 2011 i młodsze , została Mistrzem Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

          Skład naszych „złotek”: Karolina Szwejkowska, Hanna Poczynek, Lena Jakubi, Laura Bartoś, Natalia Rodziewicz, Michalina Pawłowska, Aleksandra Dawsiewicz, Nikola Koniarek ,Julia Konik, Nikolina Żakiewicz.

          Nagrodą indywidualną została wyróżniona Karolina Szwejkowska.

    • 25kwi
    • 25kwi
    • 25kwi
        • Z okazji Światowego Dnia Ziemi

          Uczniowie klasy 4a podczas zajęć z żeglarstwa zagospodarowali jedną ze starych i nieużytkowanych łódek tworząc w porcie elegancki kwietnik

          Rosną w nim już floksy, skalnice i lobelie

    • 25kwi
        • Dzień Ziemi

          22 kwietnia. Najważniejsze międzynarodowe święto w eko-kalendarzu.

          Dzień Ziemi ustanowiony po to, aby uświadomić ludziom, jak ważną kwestią jest ochrona środowiska

          Szkolne Koło LOP przygotowało zestaw konkursów i niespodzianek dla uczniów naszej szkoły mających podnieść ich świadomość w tym temacie

    • 25kwi
        • Konkurs Pięknego Czytania klas 1-4.

          W dniu dzisiejszym odbył się Konkurs Pięknego Czytania klas 1-4. Uczniowie prezentowali przygotowany fragment przed zgromadzonymi kolegami, koleżankami, rodzicami oraz jury. Tytuł Mistrza klasy 1 zdobyła Aniela Wagner, klasy 2 -Alona Striltsova zaś klasy 3-Pola Czarnecka. Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani. Nagrody książkowe dla najlepszych pozyskano z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dziękujemy.

    • 22kwi
        • Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Mini Siatkówce w kat."4" dziewcząt.

          W dnu 17.04.2024r.w Szczytnie odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Mini Siatkówce w kat."4" dziewcząt. Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała do Finału Mistrzostw Województwa.

          Drużyna dziewcząt w składzie :

          1. Dawsiewicz Aleksandra - 5a

          2. Pawłowska Michalina - 6b

          3. Konik Julia-5b

          4. Koniarek Nikola - 5b

          5. Rodziewicz Natalia - 6a

          6. Poczynek Hanna - 6c

          7. Żakiewicz Nikolina - 6c

          8. Bartoś Laura - 6a

          9. Jakubi Lena - 6a

          10.Szwejkowska Karolina - 6c

    • 21kwi
        • Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GALILEO

          Miło nam poinformować, iż w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GALILEO tytuł laureata zdobył

          Ryszard Nowicki z kl. VB, natomiast wyróżnienie uzyskali: Karolina Warecha z kl. VIIB oraz Jędrzej Kozikowski z kl. VIIIB.

          Serdecznie gratulujemy!

    • 21kwi
        • Program Trzymaj Formę

          W kwietniu podczas zajęć w świetlicy uczniowie realizowali treści Programu Trzymaj Formę przedstawiając je w formie prac plastycznych.

    • 21kwi
        • WYNIKI II ETAPU POKAZU TALENTÓW

          Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział.

          Jury w składzie mgr Grażyna Piatczyc – Wójtowicz, mgr Aneta Ciborowska, Justyna Kamińska i Elżbieta Kułakowska miało niezwykle trudne zadanie, aby wybrać zwycięzców, ponieważ poziom konkurencji był wysoki. Ostatecznie jednak udało się wyłonić laureatów w poszczególnych kategoriach:

          - Nikola Kacprowska kl. 4a – śpiew

          - Maja Bielawska kl. 6 c – plastyka

          - Filip Jóźwik kl. 8a – akrobatyka

          Gratulujemy zwycięzcom!

          Gala utalentowanych uczniów odbędzie się 12 czerwca 2024 o godz. 10:00 w Giżyckim Centrum Kultury.

          Organizatorzy

          Katarzyna Szymańska, Katarzyna Dąbrowska, Agnieszka Małkowska

    • 21kwi
    • 18kwi
        • Dzień Otwarty organizowany przez szkoły ponadpodstawowe w Giżycku.

          Ach, co to był za wspaniały dzień dla naszych ósmoklasistów. Razem z wychowawcami uczestniczyli w Dniu Otwartym organizowanym przez szkoły ponadpodstawowe w Giżycku. Wspólnie zwiedzili : I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu, Zespół Szkół Elektonicznych i Informatycznych oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego. Przemierzali korytarzami nowych szkół wraz ze starszymi kolegami i koleżankami, którzy byli ich przewodnikami, brali udział w konkursach oraz oglądali ciekawe pokazy.

    • 18kwi
    • 18kwi
        • 16 kwietnia klasa 2b udała się z wizytą do Jednostki Wojskowej.

          Uczniowie poznali pracę żołnierza, zapoznali się ze sztandarem jednostki i jej tradycją, mieli również okazję przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Dziękujemy 15 Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej im.Zawiszy Czarnego za przekazaną wiedzę.

    • 18kwi
        • Spotkanie z p. Hannę Domasławską- Pomian z II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku

          Oj dzieje się, dzieje się w naszej szkole! Nasi ósmoklasisci nie mają odpoczynku od zastanawiania się, gdzie będą dalej kontynuować naukę. Żeby im to ułatwić zaprosiliśmy na kolejne spotkanie p. Hannę Domasławską- Pomian z II Liceum Ogólnokształcące w Giżycku, która zapoznała uczniów z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025.

    • 16kwi
    • 15kwi
    • 15kwi
        • IX Marszobiegu dla Autyzmu

          W dniu dzisiejszym społeczność szkolna SP4 wzięła udział w IX Marszobiegu dla Autyzmu. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych "Podaruj dziecku radość"w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu .Dziękujemy za wspaniałą przygodę, świetną zabawę oraz mnóstwo atrakcji. Obserwujcie Telewizję Olsztyn - udzielaliśmy wywiadów Do zobaczenia za rok

    • 15kwi